KONTAKTUJTE NÁS

POSLEDNÍ KROK KE SPOLUPRÁCI

Naše moderní strojové zázemí, tým zkušených odborníků a důraz na kvalitu nám umožňuje realizovat inovativní projekty a dodávat vysokokvalitní výrobky pro různá průmyslová odvětví. Naše společnost je založena na hodnotách profesionalismu a spolehlivosti.

Šámalova 62a, 615 00

+420 734 144 326

info@soliddeal.cz

NAPIŠTE NÁM

RÁDI VÁM ZPACUJEME NABÍDKU NA MÍRU

S našimi pečlivými postupy realizace jsme schopni dodávat produkty, které nejen splňují, ale i překračují vaše požadavky. Transparentnost, kvalita a spolupráce jsou vždy naší základní prioritou.

Automobilový průmysl

Poskytujeme širokou škálu služeb a výrobu komponentů pro automobilový průmysl, včetně precizního obrábění, svařování a montáže.

Strojírenský průmysl

Naše široké portfolio produktů zahrnuje součástky pro stroje, zařízení, nástroje a další aplikace, které jsou nezbytné pro hladký provoz výrobních procesů.

Průmyslová výroba

Spolupracujeme s různými odvětvími průmyslové výroby. Dodáváme různé typy komponentů, jako jsou plechy, profily, trubky, spojky, šrouby, matice a další.

Elektrotechnika

Vyrábíme kvalitní komponenty, jako jsou kabelové kanály, skříně, montážní lišty, upevňovací prvky a další, které jsou základem pro bezproblémovou elektroinstalaci.

OBORY ZAMĚŘENÍ

DODAVATEL V ŠIROKÉ OBLASTI

Věříme v dlouhodobé partnerské vztahy se zákazníky a naší prioritou je jejich spokojenost. Snažíme se dodávat produkty včas a s nejvyšší profesionalitou. Jsme hrdí na naši schopnost podporovat široké odvětví výroby kvalitními a spolehlivými produkty.

Logo Solid Deal
S námi máte jistotu, že vaše kovové projekty jsou v rukou profesionálů, kteří jsou vášniví pro své řemeslo a kteří se neustále snaží přinášet inovace do světa kovových řešení.

Solid Deal pk s.r.o.

Šámalova 62a, 615 00 Brno-Židenice

IČ: 08097925
DIČ: CZ08097925
Ds: k8337ge

Firma zapsaná u Krajského soudu v Brně, spisová značka
C 111879/KSBR.

Těšíme se na Vás

Tým Solid Deal